Začněte používat Aku-Mat

Doporučujeme, aby noví uživatelé Aku-Mat zvykali své tělo na podložku postupně.

AkuMat logo JPEG.jpg (normální)

Obecně

Lehněte si opatrně na podložku. Prvních pár minut budete pravděpodobně pociťovat mírnou bolest. Bolest nakonec odezní. Dýchejte zhluboka, klidně a uvolněte se.
Rozložte svoji váhu rovnoměrně přes hroty na celé podložce. Pokud si myslíte, že bolest je příliš zřejmá, položte  přes hroty velmi tenkou látku. Postupně si určitě zvyknete a můžete využít Aku-Mat bez tkaniny.

Pozice používání Aku-Mat

aku2.jpg (normální)aku3.jpg (normální)

aku4.jpg (normální)aku5.jpg (normální)aku6.jpg (normální)

Lidé mají různou citlivost vůči bolesti a také některé zdravotní stavy nás můžou idělat citlivější na bolest. Ale i u více citlivých jedniců se může používat Aku-Mat. Tím je obzvláště důležité naslouchat tělesné signály a dát něco mezi hroty a pokožku, pokud máte pocit bolesti.

Společný výsledek pro většinu uživatelů je ten, že po použití přichází pocit spokojenosti a klidu.

Doporučení pro uživatele Aku-Mat

1-4 den doporučujeme asi 10 minut
Zkuste uprostřed dne. někteří lidé jsou unaveni po použití, někteří usnou při první příležitosti. Jiní cítí, že jsou energeticky posíleni ihned po použití. To se vyreguluje samo, když začnete používat podložku častěji.

5-14 den doporučujeme asi 20 minut
Použijte Aku-Mat před spaním. Pokud usnete nic se nestane. Je důležité, abyste se pořád nedívali na hodiny. Důležité je, že odpočíváte. Nezáleží na tom pokud váš celkový čas na koberci bude více než 20 minut. Odstraňte podložku když se vzbudíte a spěte dál. Doufáme, že časem budete mít více energie na příští dny.

Po 14 dnech jste se určitě naučili dostatečně o Aku-Mat a jak ovlivnuje vás a vaše tělo. Potom můžete prodloužit čas na podložce, zkuste 20-40 minut. Nevadí když dobu strávenou na podložce prodloužíte. Většina lidí dává přednost dennímu užívání.